6 oktober 2026
De bouw van de eerste fase van de watervilla’s in Havenkade Dronten is inmiddels in volle gang.

Bekijk hieronder de nieuwste bouwfoto’s en zie zelf hoe snel het project vordert
Bekijk hieronder de nieuwste bouwfoto's en zie zelf hoe snel het project vordert. Wat een geweldig gezicht om de eerste watervilla's werkelijkheid te zien worden! Het water rondom de woningen wordt de komende periode nog aangelegd, maar met een beetje verbeeldingskracht is nu al goed te zien hoe prachtig deze unieke woonomgeving straks wordt.


Nog slechts twee watervilla’s beschikbaar
Droom jij van wonen aan het water met volop ruimte voor het hele gezin? Dan is dit hét moment om in actie te komen. In de laatste fase van Havenkade zijn nog slechts twee woningen van type B beschikbaar.
Deze royale watervilla's bieden onder meer:
De bouw start eind dit jaar
Goed nieuws voor toekomstige bewoners: de bouw van deze laatste zeven watervilla’s start naar verwachting eind dit jaar. De bouwtijd bedraagt ongeveer een jaar, waardoor je vanaf 2028 kunt genieten van wonen aan het water op één van de mooiste plekken van Dronten.
Met slechts twee woningen beschikbaar komt de afronding van Havenkade steeds dichterbij. Een kans als deze doet zich niet vaak voor.
Woon jij straks aan het water?
Zie jij jezelf straks ontspannen op je eigen vlonder, uitkijkend over het water terwijl de zon langzaam ondergaat? Dan is dit misschien wel jouw laatste kans om onderdeel te worden van Havenkade.
Neem contact op met VSO Makelaars Dronten of Van Wijnen voor meer informatie of het reserveren van één van de laatste beschikbare watervilla’s.
Wie gaat voor één van de laatste woningen van Havenkade en woont vanaf 2028 met zijn tuin aan het water?
Wil jij graag wonen aan de kade van Dronten? Schrijf je in voor de nieuwsbrief, geef je woonwensen door en schrijf je vrijblijvend in als belangstellende voor een woning.